Sambor Kostrzewa to bez wątpienia jeden z najbardziej ciekawych, obiecujących młodych artystów. Już niedługo, bo 5 listopada, premierę będzie miał debiutancki album jego zespołu zatytułowany Yesterday Is Unknown. Płyta jest już dostępna w przedsprzedaży na stronie wydawcy, czyli Fenix Music.

Oczekiwanie na longplay umili z pewnością promujący go singiel – Gravity (Set Me Free Again), do którego właśnie został zaprezentowany teledysk. Widzimy w nim wokalistę otoczonego pięknymi, naturalnymi kobietami oraz unoszące się wokół niego przedmioty. Reżyserem tego minimalistycznego, ale przy tym niezwykle interesującego i oryginalnego wideo jest duet Piotr Steczek/Paweł Chorzępa. Warte usłyszenia są również remixy Xanax oraz In Deep We Trust, które wraz z singlem są dostępne do pobrania na oficjalnej stronie zespołu.

Oprócz charyzmatycznego wokalisty, na Sambor składają się: Michał Lipiński, Krzysztof Kuźnik oraz Krzysztof Kaszuba. Muzycy w swojej twórczości łączą ambitny pop z elementami rocka, jazzu oraz elektroniki, robiąc trochę na przekór mainstreamowi. Na krążku znajdziemy także bardzo osobiste teksty, czasami niemalże melancholijne, które idealnie pasują do wpadających w ucho melodii. To produkcja na światowym poziomie, zbyt alternatywna na pop, zbyt popowa na alternatywę –  jak trafnie podsumował Sambor.

Nie ma więcej wpisów