Już dziś na falach warszawskiego Radia Kampus będziemy mogli posłuchać kolejnej odsłony audycji M2. U Michaliny Furtak i Michała Trzcińskiego będzie mnóstwo refleksji, ale na pewno nie będzie smutno.

A to wszystko za sprawą nagród, które będziecie mieli okazję zgarnąć. Do zdobycia m.in. płyta How To Dress Well. Oprócz tego fani Twin Shadow będą mogli powalczyć o wejściówkę na jego warszawski koncert, który 9 listopada odbędzie się w Basienie. Ale to nie wszystko! Jeżeli już planujecie imprezowy początek listopada, to wieczorem dowiecie się również, co musicie zrobić, żeby dostać wejściówkę na imprezę Crazy P. Ta odbędzie się 3 listopada także w Basenie.

Pamiętajcie, że M2 to przede wszystkim potężna dawka dobrej muzyki. Od 22:00 usłyszycie na antenie Radia Kampus m.in. Telefon Tel Aviv, ale też Here We Go Magic.

Przypominam, że to, co dziś usłyszycie na antenie Radia Kampus, będziecie mogli ponownie usłyszeć na falach krakowskiej Radiofonii. Tam audycja M2 rozpocznie się w niedzielę o 18:00.

Nie ma więcej wpisów