Dokładnie za tydzień jeden z lepszych lokali w stolicy obchodzić będzie swoje 3. urodziny. Jak na prawdziwego trzylatka przystało, klub 1500m2 do wynajęcia postanowił zrobić porządną, dwudniową imprezę urodzinową, o której nie śniło się nawet filozofom. Ba, nikt chyba nie mógł się spodziewać, że tylko w pierwszym dniu świętowania będzie aż kilkunastu artystów, których samodzielne występy robią furorę, a co dopiero, gdy zbierze się ich razem, w jednym dniu i w jednym miejscu.

Headlinerem pierwszej części urodzinowej imprezy jest Ellen Allien, czyli wszechstronnie uzdolniona artystka, która ukazała światu prawdziwą muzyczną esencję Berlina. Z Wielkiej Brytanii przyjedzie za to Ossie, by udowodnić wszystkim niedowiarkom, że house wciąż istnieje i ma się naprawdę dobrze. W podróży towarzyszyć będzie mu Leon Vynehall – wschodząca gwiazda UK bassu.

Na imprezie nie zabraknie również naszych rodzimych artystów. W 1500m2 do wynajęcia zaprezentują się: BLCKSHP, Warsaw Calling, MustNotSleep, Mr Krime. Podobno lista wykonawców nie jest jeszcze zamknięta, więc przekonajcie się sami, kto jeszcze będzie świętował 3. urodziny warszawskiego klubu.

Kiedy: 9.11 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 30 zł – przedsprzedaż / 35 zł – przed imprezą / 55 zł – karnet dwudniowy

Nie ma więcej wpisów