Poznański zespół Snowman ma już 10 lat! Panowie z tej okazji 7 grudnia zagrają koncert, a wraz z jubilatami na scenie klubokawiarni Meskalina pojawią się goście – przyjaciele zespołu. Między innymi będziemy mogli zobaczyć Muchy, Twilite, Maję Koman, Bajzla, Tomka Ballona i grupę We Call It A Sound. A to nie wszystko – ma się także pojawić jeszcze jeden tajemniczy gość.

Snowman powstał w 2002 roku jednak na rynku muzycznym zadebiutował w 2008 roku płytą Lazy. Drugi i póki co ostatni krążek grupy to The Best Is Yet To Come z  2011 roku. Żeby scharakteryzować muzykę jaką tworzą, trzeba użyć wielu określeń: zaczynając od post rocku, jazzu i elektroniki, a na gitarowej alternatywie, psychodelii i eksperymencie kończąc.

Koncerty Snowmana to świetna relacja zespołu z publiką i spora doza improwizacji. Z pasją eksploatują nie odkryte obszary świata dźwięków i wciąż twórczo poszukują nowych form ekspresji. To zdecydowanie jeden z najbardziej oryginalnych i zarazem intrygujących zespołów na polskiej scenie.

Kiedy: 7.12 (piątek)
Gdzie: Poznań, Meskalina (Stary Rynek 6)
Start: ?
Wstęp: 25 PLN w przedsprzedaży

Nie ma więcej wpisów