Jesień w Poznaniu na pewno nie ma nic wspólnego z nudą, a każdy spragniony muzycznych wrażeń znajdzie tam coś dla siebie. Wszystko za sprawą  kolejnej odsłony cyklu Koncertowa Jesień, czyli odbywającego się od kilku lat przeglądu najważniejszych i najciekawszych wydarzeń muzycznych. W ramach tegorocznej edycji będzie miało miejsce kilkanaście koncertów. Zagrają zespoły stanowiące czołówkę polskiej sceny rockowej. Nie zabraknie też zagranicznych gości w postaci  brytyjskiej indie-folkowej grupy Dry The River, czy dobrze większości znanej formacji Archive.

Pozostając jednak przy rodzimych klimatach, równie ciekawie zapowiada się koncert Ani Dąbrowskiej, która do Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich przyjedzie po to, aby promować swój najnowszy album. Wydany 19 października krążek – Bawię się świetnie – to 5. studyjne wydawnictwo artystki, która po zmianie wytwórni i managementu prezentuje słuchaczom materiał brzmieniowo zupełnie odbiegający od charakterystycznego dla niej stylu retro. Tym razem jest bardziej współcześnie i jak przyznaje sama wokalistka, to najdojrzalsza, najszczersza i zarazem najintymniejsza płyta w jej dotychczasowym dorobku.

Jeśli jesteście ciekawi jak nowy materiał prezentuje się na żywo, a zarazem macie ochotę bawić się świetnie w towarzystwie Ani, to z pewnością ten koncert będzie dla was idealną propozycją.

 

Kiedy: 9.11 (piątek)
Gdzie: Poznań, Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich (ul. Głogowska 14)
Start: godz. 19:00
Wstęp: 55 zł – przedsprzedaż / 65 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów