Angielska grupa Dry the River w marcu tego roku wydała swój pierwszy album długogrający. Po dwóch EP-kach nareszcie możemy cieszyć się pełnym brzmieniem i wsłuchiwać w klimatyczne teksty zawarte na Shallow Bed. Odkąd trzy lata temu pojawili się na rynku muzycznym, w miarę upływu czasu ich popularność wciąż rośnie. Mówi się już o nich, że są jedną z najczęściej komentowanych angielskich zespołów. Nic dziwnego, skoro porównywani są do perełek takich jak Fleet Foxes czy Mumford & Sons. Z drugiej strony, słysząc głos Petera Liddle’a w połączeniu z folkowo brzmiącą gitarą.

Zespół właśnie ruszył w jesienną trasę koncertową. Jak się okazuje, aż trzy z zapowiedzianych występów odbędą się w Polsce. Dry the River wystąpią razem z zespołami Hey i tres.b w Hali numer 2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich, w warszawskiej Hydrozagadce oraz  we wrocławskim Firleju, odpowiednio 16, 17 i 18 listopada.

Warto dodać, że to pierwsze klubowe koncerty zespołu w Polsce. Do tej pory mogliśmy ich zobaczyć na scenie Off Festivalu oraz Open’er Festivalu.

Poznań
Kiedy: 16.11.12 (piątek)
Gdzie: Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala numer 2 (ul. Głogowska 14)
Start: 19:00
Wstęp: 59 zł (49 zł przedsprzedaż)

Warszawa
Kiedy: 17.11.12 (sobota)
Gdzie: Hydrozagadka (ul. 11 listopada 22)
Start: 20:00
Wstęp:  59 zł (49 zł przedsprzedaż)

Wrocław
Kiedy: 18.11.12 (niedziela)
Gdzie: Firlej (ul. Grabiszyńska 56)
Start: 20:00
Wstęp: 59 zł (49 zł przedsprzedaż)

Nie ma więcej wpisów