Pisaliśmy już o gwiazdach pierwszego dnia urodzinowej imprezy warszawskiego klubu, teraz słowo o tym co będzie się działo dnia kolejnego. W sobotę 10.11. czyli dzień po występie zagranicznych  artystów z Ellen Alien na czele, atmosfera w klubie zrobi się bardziej polska.

Największą gwiazdą bez wątpienia będą Kamp!, którzy przedpremierowo zaprezentują materiał z nadchodzącego albumu. Towarzyszyć będą im ich dobrzy znajomi z Poznania, czyli Rebeka. Bartek Szczęsny oraz Iwona Skwarek co prawda nie planują żadnych wydawnictw w tym miesiącu, ale niedawno wrócili z Portugalii, gdzie koncertując z drużyną Discotexas zebrali mnóstwo pozytywnej energii, którą na pewno podzielą się z uczestnikami imprezy.

Tego wieczora zagrają też Twilite, których urzekające folkowe piosenki posłużą jako chwila wytchnienia oraz odpoczynku dla wszystkich zmęczonych klubowymi beatami.

Miłośników tanecznego szaleństwa zadowoli także set holenderskiego DJ – a TLR znanego z twórczej różnorodności i dbałości o rodzimą scenę elektroniczną, oraz reprezentanci polskiego djskiego podwórka – Zambon i Eltron John.

 

Kiedy: 10.11 (sobota)
Gdzie: 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 30 zł – przedsprzedaż / 35 zł – w dniu wydarzenia / 55 zł – karnet dwudniowy

Nie ma więcej wpisów