Tej jesieni Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich przeżywa prawdziwe oblężenie miłośników muzycznych doznań. Wszystko za sprawą ściągających do tego miejsca artystów, którzy znaleźli się w line-upie Koncertowej Jesieni. W ramach cyklu, 16 listopada będzie można na żywo posłuchać zespołów Hey, Dry the River oraz très.b.

Pod względem występów na żywo Hey należą do tych, którzy nie dają o sobie zapomnieć swoim fanom i ich nie zawodzą. Najbliższe dwa miesiące zapowiadają się dla nich natomiast niezwykle pracowicie. Jutro do sprzedaży trafi ich najnowsze wydawnictwoDo Szlachty, do Rycerzy, do Mieszczan, a już 15 listopada ruszają w trasę promującą ten materiał. Dziesiąty w karierze zespołu album studyjny powstawał w dwóch miejscach – w Krainie Westernu w Sarnowej Górze oraz wrocławskim studiu Fonoplastykon pod bacznym okiem Marcina Borsa oraz Pawła Krawczyka. Od połowy października możemy już słuchać pierwszego utworu z tego krążka, którego tytuł jest taki sam, jak albumu.

Również spotkanie z grupą Dry the River dla części poznańskiej widowni może okazać się nie być pierwszym. Anglicy gościli już u nas w tym roku w lipcu, występując podczas Heineken Open’er Festival. Rok wcześniej można ich było zobaczyć w trakcie Off Festival. W Poznaniu z pewnością usłyszymy utwory z ich pierwszego albumu długogrającego – Shallow Bed, który swoją premierę miał w marcu tego roku, a także z poprzedzających go dwóch EP-ek.

Publiczność przed występem Hey i Dry the River w Poznaniu rozgrzewać będzie międzynarodowe triotrès.b, które będzie muzycznym gościem Kasi Nosowskiej i jej kolegów podczas kilku koncertów na trasie. 

 

Kiedy: 16.11 (piątek)
Gdzie: Hala numer 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich, Poznań
Start: godz. 19.00
Bilety: 49 PLN (w przedsprzedaży)/59 PLN (w dniu koncertu)

Nie ma więcej wpisów