Anonsowaliśmy już Wam wspaniałą wiadomość o tym, że utalentowana Brytyjka w 2013 ponownie odwiedzi Polskę. Dzisiaj poznaliśmy daty przyszłorocznych europejskich koncertów Jessie Ware. Wokalistka ponownie zawita nad Wisłę w marcu 2013 – 22 zagra w krakowskim Klubie Studio (to będzie jej pierwsza wizyta w tym mieście), a dzień później w Palladium w Warszawie.

Są to świetnie wieści dla fanów, dla których zabrakło biletów na listopadowe występy Jessie w Polsce. Przypomnijmy, że wokalistka 16 listopada zagra w stolicy, a 17 listopada w Poznaniu.

Album Devotion, którego premiera odbyła się pod koniec sierpnia, potwierdził unikalny talent Brytyjki do łączenia nowoczesnych
brzmień z tym, co uniwersalne i ponadczasowe: świetnymi aranżami, znakomitymi melodiami i unikalnym głosem.Krążek Jessie święci triumfy także w Polsce i od ponad dwóch miesięcy nie opuszcza czołówki listy sprzedaży Olis.

Chciałam napisać piosenki, które będą równocześnie piękne i słodko-gorzkie, jak Sade. Sztuka polegała na tym, żeby wszystko wymieszać w odpowiednich proporcjach. – tak o swoim debiucie opowiada Jessie. Dowodem tych odpowiednich proporcji jest ogromna popularność Brytyjki w Polsce, co przełożyło się na jej dodatkowe koncerty. Takich gości jak Ware nad Wisłą nigdy dość!

Nie ma więcej wpisów