Intergalaktyczna podróż, to temat teledysku, a zarazem nowego singla od Łąki Łan. Utwór jest kolejnym dowodem na muzyczną zmianę kierunku, w jakim podąża zespół. Kierunek ten, to bardziej elektroniczne brzmienia, w które niewątpliwie bardzo dobrze wpasowała się ta ekipa zawieszona gdzieś w muzycznej przestrzeni kosmicznej.

Jak sami twierdzą, proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest  jego dopełnieniem. Zresztą kto miał okazję zobaczyć ich na żywo wie, że słyną z niesamowicie energetycznych koncertów, więc faktycznie może tak być. Co jeszcze można powiedzieć o stylu, który wypracowali sobie na nowym albumie? Na pewno istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, które wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści. Muzyczne electro, synth pop i funk, które prezentują, po głębszym wsłuchaniu, mogą okazać się nie tylko przyjemnymi imprezowymi dźwiękami, ale czymś więcej.

Album Armanda na półki sklepowe trafi 16 listopada. Nagrany na setkę, w oldschoolowym studiu, gdzieś w samym sercu polskich gór krążek może przynieść wam sporo miłych emocji. Dlaczego? Sprawdźcie singiel Lovelock, który jest mocnym elektroniczno-analogowym pociskiem miłości, skierowanym w  stronę ziemi, a przekonacie się czemu.

Miło nam poinformować, że serwis musicis.pl objął wydawnictwo swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów