Za nami już dwa przystanki cyklu imprez Sizeer Music on Tour. Do tej pory, w październiku, mogliśmy się bawić w Poznaniu oraz Łodzi. Podczas tych klubowych wydarzeń na scenie zagościli m.in.: Black Sun Empire, Reso, Gooral, Rebeka oraz AXMusique. Na tym jednak muzyczne wrażenia się nie skończyły. Przed nami kolejna odsłona cyklu niesamowitych imprez. Tym razem spotkamy się w Krakowie oraz Sopocie, koncerty odbędą się już w najbliższy weekend. Najpierw będziemy mogli zagościć w krakowskim klubie Fabryka (9 listopada), a następnie zapraszamy do sopockiego klubu Sfinks (10 listopada). Podczas tych dwóch wieczorów na scenie wystąpi długo wyczekiwany duet Bar9 oraz Bare Noize.

Bar9 to aktualnie jeden z bardziej rozpoznawalnych duetów w Wielkiej Brytanii, specjalizujący się w mocnych brzmieniach szeroko pojętego stylu dubstep. Artyści ukrywający się pod tym pseudonimem, to twórcy takich hitów jak Piano Tune czy Motion. Pojawienie się ich na polskiej scenie muzycznej było długo wyczekiwane przez niejednego fana gatunku.

Bare Noize to nie miej rozpoznawalny zespół z Londynu. Muzycy znani są z mocnego klubowego brzmienia. Artyści wyłamują się jednak ze sztywnych ram tworzenia muzyki dubstep, idąc mocno w stronę drumstepu czy electro trashu. Ten zestaw to na pewno mocno wybuchowa mieszanka, gwarantująca niezapomniane muzyczne przeżycia.

Koncert Bar9 oraz Bare Noize w Krakowie
Kiedy: 09.11 (piątek)
Gdzie: Kraków, Fabryka (Zabłocie 23)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 25 PLN / 35 PLN
Support: Junkie Punks, Paszczak

Koncert Bar9 oraz Bare Noize w Sopocie
Kiedy: 10.11 (sobota)
Gdzie: Sopot, Sfinks (Mamuszki 1)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 25 PLN / 35 PLN
Support: Twin Prix, Paszczak, Dusha, Playaman, Bartech

Nie ma więcej wpisów