Dzięki współpracy Imported Go(o)ds, City Sounds oraz klubu Puzzle już 9 listopada będziecie mieli okazję przekonać się o tym, jak wiele twarzy ma muzyczna Brazylia. Klimat kolorowego karnawału, samby, a także baile funku z faveli przybliży swoim brzmieniem Maga Bo, prezentując swoją roztańczoną mieszankę afro-brazylijskich beatów.

Amerykanin – od ponad dekady mieszkający w Rio De Janeiro – zgłębia arkana brazylijskiego rytmu na swój własny, autorski sposób. W tym roku ukazał się jego drugi album – Quilombo Do Futuro, który został entuzjastycznie przyjęty m.in. przez New York Times, Fact czy Fader. Materiał z tego właśnie krążka artysta zaprezentuje podczas wrocławskiego występu na Imported Go(o)ds Live.

Maga Bo jest legendą ruchu global bass. Do tej pory zagrał w ponad 40 krajach. Występował już także na Imported Go(o)ds – w 2010 roku, w ramach indyjskiej odsłony cyklu w New Delhi. Nagrywał z muzykami z całego świata, m.in. z Mulatu Astatke, gwiazdą Bollywood – Issa Bagayogo, stworzył wiele remiksów dla Poiriera, Luisa Maity, Filastine’a czy Bomba Estereo, a jego muzyka była wydawana przez Tru-Thoughts, Ninja Tune, Cumbancha, Dutty Artz, World Connection i wiele innych.

Kiedy: 9.11 (piątek)
Gdzie: Wrocław, Puzzle (Przejście Garncarskie 2)
Start: godz. 21:00
Wstęp: 5 zł (przedsprzedaż) / 10 zł (w dniu koncertu)

Nie ma więcej wpisów