Wielu ze stołecznych klubowiczów doskonale wspomina pierwszą imprezę kolektywu rezi.dance z cyklu NIE.SPOKOJNIE, jaka odbyła się pod koniec lata 2012 w ogrodzie przy ul. Spokojnej.

Nowa, jesienna edycja schodzi pod dach jednego z najlepszych klubów Warszawy – słynnych 55 na Żurawiej. Tym razem do rytmów nowoczesnej muzyki tanecznej spod znaku techno i house nawiąże atmosfera zabawy motywami teatru, cyrku i maskarady. Dopełnieniem konwencji będzie show artysty z wytwórni Cadenza czyli Frivolous’a,

Pod tym pseudonimem ukrywa się pochodzący z Vancouver DJ i producent – Daniel Gardner. Ma on na swoim koncie kilkanaście singli oraz dwa autorskie albumy – Somewhere in the Suburbs dla Karloff oraz Midnight Black Indulgence dla ~scape.

Frivolous w świecie muzyki elektronicznej ceniony jest za swoje energetyczne, pomysłowe oraz oryginalne live acty, podczas których korzysta z najróżniejszego sprzętu analogowego, cyfrowego, przedmiotów codziennego użytku jak również udziela się wokalnie. Jego sety to często podróż przez style, przez klasyki muzyki elektronicznej – oprócz multimedialnego aspektu, sety te mają więc często wymiar po prostu edukacyjny.

Gardner w światku muzyki elektronicznej może już uchodzić za instytucję, opracował między innymi osobliwy sposób tworzenia, który nazwał DIY electronic music i który pieczołowicie opisał na swojej oficjalnej stronie.

Na imprezie 10.go listopada możecie się spodziewać iście rave’owej atmosfery – mnóstwa dekoracji z teatralnych magazynów, które wypełnią wnętrze klubu podkreślając cyrkowo-teatralny charakter. Na miejscu będą też charakteryzatorzy – dla tych, którzy zechcą dopasować się do zabawy nowym , szalonym wizerunkiem!

Oprócz DJ-a Frivolousa , za deckami wystąpią też znamienici DJ-e: DJ Glasse i Simon Mattson (legendy polskiego clubbingu) oraz Adam Bekett i Juniore.

 

Kiedy: 10.11 (sobota)
Miejsce: klub 55 (ul. Żurawia 32/34)
Start: 21:00 b4 team / 22:00 party
Bilety: 20/25 PLN z niespodzianką

Nie ma więcej wpisów