Mimo, że każda odsłona audycji M2 bardzo nas pozytywnie zaskakuje, to temat dzisiejszej można było całkowicie przewiedzieć. Michalina Furtak i Michał Trzciński będą rozmawiać o nowej płycie zespołu Hey.

Wszyscy, którzy pragną posłuchać trochę o nowej płycie zespołu, powinni dziś włączyć warszawskie Radio Kampus dokładnie o 22:00. Właśnie tam muzycy będą opowiadać o albumie Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan, który trafił do sklepów zaledwie wczoraj. Ale to oczywiście nie wszystkie atrakcje, jakie przygotowali dla Was prowadzący. Jak co tydzień będzie bardzo muzycznie. Oprócz najnowszego wydawnictwa kultowego polskiego zespołu usłyszycie muzykę Eskmo i Monokle.

To oczywiście nie wszystko. Na antenie Radia Kampus zabrzmi również Stubborn Heart, czyli brytyjski duet, który właśnie wydał swój debiutancki krążek.

Pamiętajcie, że jeżeli jakiś cudem nie uda Wam się usłyszeć dzisiejszej audycji, to będzie mieli okazję spotkać się z Michaliną i Michałem w niedzielę na falach krakowskiej Radiofonii.

Nie ma więcej wpisów