Zapowiadane jakiś czas temu wideo do pierwszego singla z Indicud właśnie zagościło w internecie i możemy podziwiać je na ekranach naszych komputerów.

Kid Cudi co prawda nie dotrzymał terminu, bo materiał ukazać miał się dzień wcześniej, ale chyba nikt nie będzie mu miał tego za złe. A zwłaszcza wszyscy Ci, którzy zostali zaproszeni przez rapera na plan i byli częścią materiału. We wrześniu wyselekcjonowano 70 szczęśliwców, którzy mogli bawić się w Los Angeles na planie razem z Cudim i jego kumplem King Chipem.

Produkcją klipu w całości zajął się Kid Cudi. Był to jego debiut w roli reżysera, któremu poświęcił ostatni miesiąc. Zaprojektował on również barokową ramkę, w której (jak zapowiedział) umieszczane będą wszystkie jego klipy.

Najnowszy dzieło rapera z Cleveland pt. Indicud wchodzi powoli w ostateczną fazę produkcji. Data co prawda nie jest jeszcze znana, ale sam artysta jako termin wskazuje pierwszy kwartał przyszłego roku. Na płycie znajdować się będzie 17 utworów i będą one skomponowane w bardziej pozytywnym tonie niż jego dwie ostatnie solówki.

Album zwieńczy trylogię Man On The Moon.

Nie ma więcej wpisów