Niedawno zespół Dry The River opublikował nowe video przedstawiające ich spacer po Barcelonie ze śpiewem na ustach. Grupa wyśpiewuje utwór The Chambers & The Valves, krocząc po alejkach przepełnionej słońcem stolicy Katalonii, wzbudzając zainteresowanie wśród lokalnej społeczności.

Już za kilka dni rozpoczyna się polska trasa koncertowa tego zespołu. Pierwsze miasto do którego zawita zespół to Poznań w dniu 16 listopada, gdzie goście z Anglii będą supportem zespołu Hey w hali Międzynarodowych Targów Poznańskich. Drugim punktem na mapie jest stolica i jej klub Hydrgozagadka. Tam zespół pojawi się 17 listopada, a zaledwie dzień później Dry the River będą próbować swoich sił we wrocławskim Firleju.

Miejmy nadzieję, że atmosfera tych trzech koncertów będzie równie gorąca jak klimat tego barcelońskiego spaceru. Dry the River przymierzają się do wydania, w czasie świątecznym, wersji akustycznej albumu Shallow Bed. Premiera przewidziana jest na 17 grudnia, więc to idealny czas, aby pomyśleć o prezencie dla siebie.

Nie ma więcej wpisów