13 grudnia w katowickim klubie Hipnoza odbędzie się otwarcie cyklu Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2013. Podczas koncertu wystąpią Kamp! i Hau_mikael.

Formacja Kamp! już 23 listopada wyda debiutancki krążek zatytułowany po prostu Kamp! i podczas koncertu z pewnością usłyszymy premierowy materiał, jak i doskonale znane kompozycje chłopaków.

Obok Kamp! pojawi się Hau_mikael łączący w swojej twórczości nu-soul z elektroniką. Formacja tworzona jest przez producenta Hau oraz wokalistę Mikaela. We wrześniu, nakładem You Know Me Records ukazał się maxi-singiel Back To The Game/Good Vibe.

Podczas imprezy w katowickim klubie Hipnoza ogłoszony zostanie także pierwszy artysta przyszłorocznej edycji Festiwalu Tauron Nowa Muzyka, a do sprzedaży trafi limitowana ilość karenetów czterodniowych.

Festiwal odbędzie się między 22 a 25 sierpnia 2013 roku na terenie nowej siedziby Muzeum Śląskiego w Katowicach – tym oto sposobem, wydarzenie wraca na swoje stare miejsce po jednorocznej przerwie spowodowanej remontem miejsca. W 2012 roku festiwal Tauron Nowa Muzyka odbył się na terenie katowickiej Doliny Trzech Stawów.

Bilety na to wydarzenie kosztują odpowiednio 25 (przedsprzedaż) i 30 zł (w dniu koncertu).

Nie ma więcej wpisów