City Sounds zaprasza na ostatnią, pożegnalną trasę koncertową projektu June Julii Marcell – laureatki Paszportu Polityki 2012 w kategorii Muzyka Popularna oraz Fryderyka 2012 w kategorii Muzyka Alternatywna. Tej jesieni, w ramach trasy Koniec czerwca…, po raz ostatni będziemy mogli usłyszeć znakomicie przyjęte przez publiczność utwory z albumu June. Po raz pierwszy natomiast usłyszmy kilka zupełnie nowych kawałków, które prawdopodobnie znajdą się na kolejnym albumie Julii.

Muzyka, którą tworzy i wykonuje artystka, nazywana jest czasem lirycznym punkiem, choć wymyka się jakimkolwiek sztywnym klasyfikacjom. Julia to piosenkarka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów. Zrobiło się o niej głośno w 2007 roku, kiedy z pomocą internautów uzbierała 50 tys. dol. na wydanie swojego pierwszego albumu. Krążek It Might Like You nagrała w Berlinie, ukazał się w 2009 roku, a jego produkcją zajął się Moses Schneider. Druga płyta – June – pojawiła się na rynku w końcówce roku 2011.

We wrocławskim klubie Alibi zespół wystąpi w składzie: Julia Marcell (śpiew, piano, sampler), Mandy Ping-Pong (altówka, śpiew), Jakob Kiersch (perkusja), Christian Vinne (perkusja), Sebastian Schmidt (perkusja), Thomsen Slowey Merkel (bas).

 

Kiedy: 14.11 (środa)
Gdzie: Wrocław, Alibi (ul. Grunwaldzka 67)
Start: godz. 20:00
Wstęp: 39 zł – przedsprzedaż / 45 zł – w dniu koncertu

Nie ma więcej wpisów