Impact Festival to stosunkowo młode wydarzenie na festiwalowej mapie Polski. Zaledwie rok temu w Warszawie odbyła się jego pierwsza edycja. Podczas, której zagrali m.in. Red Hot Chili Peppers  i Kasabian. W tym roku koncertowa machina festiwalowych ogłoszeń rozpędza się na nowo. I tak oprócz Behemotha i niemieckiej grupy Rammstein, którzy zagrają pierwszego dnia festiwalu, właśnie poznaliśmy kolejnego artystę, który dołączy do grona przyszłorocznych gwiazd festiwalu. Jest nim dowodzona przez Jareda Leto grupa  30 Seconds to Mars.

Tego zespołu większości nie trzeba przedstawiać. Gościł w naszym kraju już wiele razy chociażby w zeszłym roku w łódzkiej Atlas Arenie, czy dwa lata temu na krakowskim Coke Live Music Festival. Trzeba jednak przyznać, że dobór artystów przez organizatorów zaskakuje. Nie raz już okazało się, że zadowolenie wszystkich i chęć trafienia do jak największej grupy odbiorców przez zapraszanie skrajnie różnych pod względem muzycznym  gwiazd jest przedsięwzięciem niezwykle ryzykownym. Miejmy nadzieję, ze w tym przypadku powiedzenie co jest do wszystkiego jest do niczego się nie sprawdzi. 30 Seconds to Mars jest pierwszym zespołem, który zagra drugiego dnia festiwalu. Warto więc poczekać i z czystej ciekawości zobaczyć z jakimi innymi artystami zestawi ich organizator.

Zespół w przyszłym roku szykuje się do wydania kolejnej, czwartej w karierze płyty. Jest więc duże prawdopodobieństwo, że w Warszawie usłyszymy sporo nowego materiału. Dotychczasowy dorobek grupy zamyka wydana w 2009 roku płyta This is War.

Bilety na pierwszy dzień imprezy są już w sprzedaży, bilety na drugi dzień oraz karnety na oba dni wejdą do sprzedaży 14 listopada o  godzinie 9:00.

Ceny biletów:
bilet jednodniowy:

209 zł – płyta i osoby niepełnosprawne
385 zł – trybuny
385 zł – płyta (early entrance)
880 zł – VIP

karnet:
330 zł – płyta i osoby niepełnosprawne
583 zł – trybuny
583 zł – płyta (early entrance)
1350 zł – VIP

Nie ma więcej wpisów