Z zainteresowaniem patrzymy na rozwój kariery trzech sióstr z grupy HAIM. Na swoim koncie mają dopiero jedną EP-kę, która oprócz pełnego sukcesów hitu Forever zawierała dwie inne piosenki. Do tej pory zespół nie zdołał jednak wydać LP, a oczekiwania fanów podsycane są przez udostępnianie kolejnych singli.

Este, Danielle i Alana to córki małżeństwa tworzącego cover-band Rockinhaim, więc z muzyką miały styczność wcześniej niż z przedszkolem. Wszystkie poszły w ślad ojca i uczyły się grać na perkusji… już od 3. miesiąca życia! Teraz, gdy mają kilkanaście lat więcej, zrobiło się o nich głośno, a to za sprawą przyjemnej i wpadającej w ucho electropopowej muzyki.

W lipcu siostry nagrały cover do piosenki Hold Me zespołu Fleetwood Mac, natomiast miesiąc temu podrzuciły swoim fanom nowy autorski materiał, czyli utwór Don’t Save Me. Teraz podzieliły się kolejną piosenką Send Me Down, utrzymaną w stylistyce pop, r&b oraz lekkiej elektroniki. Oba ostatnie single udowadniają, że jest na co czekać, choć dokładna data pełnego debiutu nie jest jeszcze znana. My nie możemy się już doczekać!

Nie ma więcej wpisów