Kto nie miał okazji zapoznać się z muzyką tego człowieka, niech rzuca się krzyżem na ziemię. Po czym szybko wstaje i biegnie do sklepu, bo właśnie pojawiła się debiutancka płyta Sambora Kostrzewy.

Dokładnie dzień po tym, jak nasz kraj po raz kolejny odzyskał niepodległość, Sambor prezentuje nam swój debiutancki krążek. Wydawnictwo Yesterday Is Unknown to dowód na pokłady potężnego potencjału, który kryje się nie tylko w artyście, ale też w muzyce polskiej, która rozwija się z coraz to większym przyspieszeniem. To, co znajdziemy na tej płycie doskonale odzwierciedla pierwszy singiel, czyli Gravity (Set Me Free Again), który pozwala słuchaczowi oderwać się od szarej rzeczywistości. Muzycznie to miks tego co ludzie uwielbiają. Znajdziemy tu pop, rock, elektronikę, a Ci, co wsłuchają się bardziej dogłębnie, znajdą nawet elementy jazzu.

Na albumie znajdziemy 10 kompozycji o bardzo mocnych tekstach. Muzyka i słowa współgrają tak doskonale, że całość ma szanse spodobać się szerokiej publiczności. Za naród mówić nie będę, mówię za siebie. Coś czuję, że płyta z utworami: Sylvia, Sea of Roughness i tytułowym Yesterday Is Unknown na długo rozbrzmiewać będzie w moich głośnikach.

Nie ma co dywagować, czy to wydawnictwo brzmi po polsku, czy nie! Ważne, że Sambor jest nasz i nawet za Chiny Ludowe go nie oddamy.

Poniżej pełna tracklista albumu:

1. 400 km
2. Sylvia
3. Gravity (set me free again)
4. Oslo Calling
5. Sea Of Roughness
6. Muse #3
7. For l’ve Sinned
8. Yesterday Is Unknown
9. The Astronaut
10. Tell Me A Story (sleep safe and warm)

Bardzo miło nam poinformować, że portal musicis.pl objął to wydawnictwo swoim patronatem.

Nie ma więcej wpisów