15 listopada zacznie się, miejmy nadzieję, lawina ogłoszeń kolejnych gwiazd, dwunastej edycji festiwalu Opener Festival. Na oficjalnej stronie imprezy zamieszczono enigmatyczny film zatytułowany Na co czeka krokodyl?, na którym można zobaczyć kadry z poprzedniej edycji oraz tytułowego krokodyla. Na samym końcu pojawia się wspomniana data 15 listopada.

W podobnym okresie, rok i dwa lata temu Mikołaj Ziółkowski ogłosił dwie wielkie nazwy: islandzką wokalistkę Björk oraz zespół Coldplay. Najprawdopodobniej to właśnie jutro poznamy pierwszego artystę gdyńskiego festiwalu. Na co najbardziej czekają krokodyle? Najczęściej wymieniani są: Brytyjczycy z formacji Blur oraz Jack White. Nie można być jednak pewnym tego, jakie informacje przyniesie jutrzejszy dzień. Już nieraz organizatorzy festiwalu zaskakiwali doborem wykonawców.

Wiadomo, że pierwszy artysta zostanie ogłoszony w najbliższy czwartek na antenie radiowej Trójki. Z pewnością będzie to jak dotychczas audycja Agnieszki Szydłowskiej. Przypominamy, że Program Alternatywny startuje o godzinie 19:00.

Nie ma więcej wpisów