Bueno Bros. to polski duet DJ-ski, który zasłynął głównie jako remikserzy, w końcu wydaje swój w pełni autorski materiał. Bracia Michał i Marcin, którzy długo mieszkali w Londynie i tam rozkręcali imprezy, już od dawna są obecni na polskiej scenie muzyki klubowej.

Każdy z nas doskonale kojarzy ich ostatnie, dość głośne remixy zrobione m.in. dla Brodki, Hey, Noviki, Jazzpospolita, Loco Star Adre’N’Alin. Usłyszeć ich też można było na kilkunastu festiwalach,m.in na Audioriver,Tatarak Festival, The Great Escape Festival,Selector Festival- w tym roku wystąpili na koncercie finałowym Męskiego Grania w Żywcu.

Muzyka tworzona przez nich nazywana jest niespokojną. W elektronicznych brzmieniach zestawiają minimalowe berlińskie pejzaże z łamiącą konwenanse elektroniką rodem z Londynu.

Jaki będzie ich nowy materiał? Tego dowiemy się już dziś o godz. 21:00. Wtedy na antenie Radia Roxy Katarzyna Nosowska w audycji Tranzytem Do Niebytu zaprezentuje ich singiel EARMS, wydany wspólnie z Rak’n’Roll Records. Na stronie fundacji można już kupić ten kawałek i tym samym zasilić jej konto. O EARMS mówi się, że jest nietypowym – jak na singiel – opisuje się go jako minimalistyczną i instrumentalną impresję. Jak jest naprawdę? Przekonamy się wkrótce!

Nie ma więcej wpisów