Nadejście zimy zwiastuje wiele oznak na niebie i ziemi, ale tą najbardziej wyczekiwaną przez fanów białego szaleństwa jest impreza, która już po raz czwarty jednoczy wszystkich fanów nart snowboardu i muzyki – Deskidance Music Night vol. 4.

Deskidance Music Night to wyśmienite grono zapaleńców wszelkiego rodzaju desek, kultowa przestrzeń, szalony koncert i porywające sety DJ-skie. Podczas tegorocznej edycji wystąpią: Fair Weather Friends (live), Hush Hush Pony (dj set) oraz Twin Prix, Sympatique, Preemo i DJ Patol.

Fair Weather Friends powstał w Czeladzi na początku 2011 roku. Jego twórczość inspirowana jest współczesną elektroniką i muzyką taneczną lat 70 i 80. W marcu 2012 roku światło dzienne ujrzała debiutancka EP-ka  pt. Eclectic Pixels. W lipcu FWF wystąpili na Heineken Open’er Music Festival 2012 i w podsumowaniu Radiowej Trójki zostali wymienieni w gronie trzech najciekawszych zespołów Talent Stage. W sierpniu zaprezentowali się na Coke Live Music Festival, a singiel Fortune Player był podkładem muzycznym oficjalnego klipu promującego festiwal.

Hush Hush Pony to wrocławski kolektyw, działający na scenie szeroko pojętej muzyki elektronicznej już od pewnego czasu.
Muzycznie styl HHP klasyfikuje się gdzieś pomiędzy fascynacją brytyjskimi, miejskimi brzmieniami: uk garage, uk funky, 2-step, eterycznym oraz głębokim dubstepem i pochodnymi, łącząc je z brzmieniami orientalnymi i afrykańskim kuduro. W ich utworach i setach często można usłyszeć także wpływy deep, jackin i tech-house’owe oraz detroit i minimal techno. Nie unikają też inspiracji bardziej mainstreamowymi brzmieniami.

Sympatique to doświadczony promotor imprez i didżej,  na trójmiejskiej scenie muzycznej aktywnie udzielający się od połowy lat ’90. W przeszłości gitarzysta i wokalista związany ze środowiskiem rockowym, dziś kolekcjoner płyt i ciągły poszukiwacz świeższych nurtów. Regularnie gra na imprezach w całej Polsce, sporadycznie zagranicą, zapraszany również bywa do udziału w takich wydarzeniach, jak: Open’er Festival, Selector Festival, Coke Live Music Festival, czy Gdynia Design Days. Współpracuje z wieloma trójmiejskimi klubami. Od lat odpowiada za profil muzyczny sopockiej Clubogalerii Soho, czy kultowego 4 Floor.

Twin Prix to duet, w skład którego wchodzą Action Ken i Barbie Boy. Ich znakiem rozpoznawczym stało się mocne electro, dubstep, drumstep i drum’n’bass z najwyższej półki. Jak na razie przeznaczenie połączyło ich na parkiecie z takimi zagranicznymi muzykami jak: Chase & Status, The Bloody Beetroots, A-Trak, Black Sun Empire, Sigma, Benga, Modestep, Knife Party, Borgore…
Są organizatorami takich imprez jak We All Love Dubstep, Centrum Taniej Młodzieży, Pleasure Seaker. Występowali m.in. na iFest (before party), Tour de France, Warsaw Love Noize, Gardening at Night, Cu Cumber, Fetish Sound czy Rave School Party.

Preemo od ponad 10 lat związany z trójmiejską sceną drum’n’bass. Członek czynnie działającego projektu Deeper Than Deep, który promuje muzykę d’n’b z pod znaku deep / liquid / minimal. Jego sety to eksperymentalne i głębokie brzmieniami z dużą dawką hipnotyzującego basu. Gościł w klubach całej Polski i grał u boku takich gwiazd jak Ed Rush, Seba, Nu:Tone, Logistics, Loxy, Skeptical, Gremlinz, Nuage, Electrsoul System, Future Engieneers, Edward Oberon, Flatliners, Morphy, Krakota, Diamond EyE.

Kiedy: 17.11 (sobota)
Gdzie:
 Sopot, Sfinks700 (ul. Mamuszki 1)
Start:
godz. 21:30
Wstęp: 
Potwierdzeni uczestnicy wyjazdów loco-travel.pl w sezonie 2012/2013 – free

Lista FB
do 22.30 – 10PLN
po 22.30 – 15PLN

Reszta:
do 22:30 – 15PLN
po 22:30 – 25PLN

Nie ma więcej wpisów