Rusza nowy cykl muzycznych spotkań we Wrocławiu. Koncerty organizuje agencja Lärm und Stille i jak sama nazwa mówi, będą to wydarzenia, w których raz będzie królował hałas, a innym razem będzie nieco ciszej. Pierwszy koncert, który zainauguruje cykl, zdecydowanie będzie należał do tych głośnych. Na jednej scenie zaprezentują się Kaseciarz i Dead Snow Monster.

Kaseciarz to projekt, który narodził się w głowie Macieja Nowackiego. Pierwszy album został nagrany bez budżetu w salce muzycznej przy krakowskim Saltromie. Muzyka, która znalazła się na Surfin’ Małopolska to mieszanka surf-rocka, psychodelii, noise i ambientu. Obecny skład zespołu tworzą: Maciej Nowacki – gitara, Łukasz Cegiełka – bas oraz Piotr Lewicki – perkusja.

Dead Snow Monster to trzy sceniczne zwierzaki z Wrocławia. Ich znak rozpoznawczy to minimalistyczna forma i brudne garażowe brzmienie naładowane ogromną dawką energii. Powstali w grudniu 2009 roku, tydzień po pierwszym spotkaniu zagrali pierwszy koncert. Na początku października 2012 na sklepowe półki trafił ich płytowy debiutancki krążek I Wanted To See A Monster, zawierający 16 kawałków i wydany przez Vintage Records. Obecnie zespół jest w trasie koncertowej promującej album.

Kiedy: 23.11.2012
Gdzie: Wrocław, Klub Falanster (ul. Św. Antoniego 23)
Godzina: 20:00
Wstęp: 12/15 PLN

Nie ma więcej wpisów