Całkiem niedawno The Killers wydali teledysk, który charakterem przypominał dokument z trasy, w którym ujęcia z fragmentów koncertów przeplatały się z tymi zza kulis. Teraz Kanadyjczycy z grupy Metric również dzielą się z nami teledyskiem, który wygląda jak dokument z trasy koncertowej. Wideo powstało do kawałka Breathing Underwater, pochodzącego z krążka Synthetica.

Piosenka ta promuje najnowszy krążek grupy, który został wydany z ramienia ich własnej wytworni – Metric Music International. Album ukazał się 12 czerwca 2012 roku i jak mówi o nim Emily Haines jest to album o tym, co jest prawdziwe, a co sztuczne. O możliwości odróżnienia oryginału od kopii w długim szeregu pełnym reprodukcji.

Od 20 listopada będzie można go pobrać także  w wersji Deluxe, zawierającej bonus w postaci pięciu akustycznych utworów zespołu. Fizycznie album Synthetica Deluxe trafi na sklepowe półki 4 grudnia. Co ciekawe, w książeczce dołączonej do albumu wszystkie teksty zostały napisane od tyłu, a żeby je przeczytać trzeba użyć specjalnej folii, która została dołączona do wydania.

Nie ma więcej wpisów