Możecie spodziewać się sporego zamieszania na rodzimym rynku, pod koniec tego roku. Wszystko za sprawą muzyków z zespołu Kamp!. Najpierw z samego rana 23.11 premiera ich debiutanckiego krążka, a już w ten sam dzień, wieczorem pierwszy koncert promujący to wydawnictwo. Zespół rusza w trasę koncertową po Polsce, podczas której wystąpi w 10 miastach. Teoretycznie muzycy już ją rozpoczęli, koncertem z okazji urodzin klubu 1500m2 do wynajęcia, ale ta właściwa sceniczna wyprawa do narodu, nastąpi właśnie w ten przedostatni listopadowy piątek. Fani we Wrocławiu muszą szybko pędzić do sklepu po album i zdążyć wieczorem na koncert. Pozostali entuzjaści zespołu będą mieli więcej czasu na zapoznanie się z albumem, przed weryfikacją utworów podczas występu.

My z twórczością Kamp! spotkamy się w Sopocie, w klubie Sfinks700 już 7.12. Możecie byś spokojni, że po tym koncercie na pewno znajdziecie relację na naszym portalu.

O samym zespole niewiele nowego można napisać. Ci, których dotychczasowa, skromna twórczość Kamp! trafiła prosto w serce, wszystko wiedzą i z niecierpliwością czekają na debiutancki album. Pozostali prawdopodobnie prędzej, czy później spotkają się z utworami muzyków, skoro jest to jeden z najbardziej oczekiwany polskich albumów tego roku. Pozostaje tylko czekać na jeszcze ciepłe płytki w sklepie i oczywiście pod sceną na pojawienie się zespołu.

Pełna lista miast, w których wystąpi zespół Kamp!:

23.11 – Wrocław, Eter

24.11 – Poznań, SQ

29.11 – Kraków, Prozak

30.11 – Krosno, Huta Szkła

01.12 – Lublin, Dom Kultury

06.12 – Olsztyn, Grawitacja

07.12 – Sopot, Sfinks700

08.12 – Tczew, Tromba

13.12 – Katowice, Hipnoza

14.12 – Białystok, Metro

Nie ma więcej wpisów