Rec.Out to nowe wydawnictwo wprost ze stolicy Wielkopolski. Reprezentuje ciekawych, rodzimych artystów, ale nie rezygnują również ze współpracy z zagranicznymi muzykami. W założeniu wytwórnia ma być trwałym zapisem współczesnych zjawisk muzycznych i stylistyki polskiej sceny niezależnej. Już dziś w poznańskim klubie 8 bitów odbędzie się premiera pierwszych EP-ek, wydanych pod ich szyldem: Medusy An on Bast i Rataje Szymona Hollnera. Na imprezie oprócz twórców tych dwóch wydań wystąpi także Kanadyjczyk Nathan Johnson , szczerzej znany jako Hrdvision, którego remiks pojawił się na krążku Hollnera.

Anna Suda to ukrywająca się pod pseudonimem An on Bast jedna z najbardziej utalentowanych polskich kompozytorek i producentek muzyki elektronicznej. Na koncie ma już 5 albumów i 4 EP-ki. Zagrała na wielu festiwalach w tym m.in. na Tauronie, Audioriver czy barcelońskim Sonar. Warto również wspomnieć, iż w 2006 r. ukończyła elitarną Red Bull Music Academy.

Szymon Hollner  to promotor ,dj i producent zakochany, jak sam mówi we wczesnym minimalu i brzmieniach nuscool techno, których inspiracje słychać szczególnie podczas jego występów live.  Trendy czy dominująca moda nie mają jednak dla niego znaczenia, konsekwentnie trzyma się swojego unikalnego, wypracowanego stylu.

Na dokładkę swoje umiejętności zaprezentują poznańskie kolektywy DJ-skie Hrabioza oraz CIA.

Kiedy: 16.11.2012r. (piątek)
Gdzie: Poznań, klub 8  BiTÓW (ul. Garbary 72)
Start: 22:00
Wstęp: 15 PLN

Nie ma więcej wpisów