Jordan Sudak nagrywa pod pseudonimem Koda. Jego projekt znany jest m.in. dzięki promocji przez takich muzyków jak Sun Glitters, Bijou, Sorrow czy Stumbleine. Muzyka charakteryzuje się mocnym basem oraz ponurym klimatem, który jest wzbogacony o wokale oscylujące w gatunku R’n’B. Na swoim koncie nie ma jeszcze żadnej płyty, jednak na swoich profilach (Facebook, BandCamp, SoundCloud) co jakiś czas udostępnia pojedyncze utwory, które cieszą się coraz większą popularnością.

Ostatnim opublikowanym kawałkiem, który zebrał największą popularność była piosenka The Last Days of Summer. Utrzymane w chilloutowym brzmieniu nagranie snuje się leniwie, przeplatając subtelny wokal nastraja do przemyśleń i przywodzi na myśl artystów wspomnianych wyżej oraz tajemniczy i dosyć intrygujący w ostatnim czasie projekt Rhye.

Kilka dni temu Koda, po niespełna miesiącu nieaktywności, zaserwował zupełnie nowy kawałek. Utwór został zatytułowany I Will Do As Spiders Do. Posłuchajcie:

Warto wspomnieć również o tym, iż Jordan Sudak (Koda) stworzył nowy projekt wraz z Nicole Fox (CoMa), który nazwali połączeniem pseudonimów swoich odrębnych projektów – KoMa. Pod koniec października pojawił się oficjalny, facebookowy profil tego połączenia. Warto więc śledzić na bieżąco, gdyż niebawem muzycy z pewnością uraczą nas jakimś świeżym, intrygującym utworem.

Nie ma więcej wpisów