Z muzyką The Beatles i wszystkim co ją otacza, nie jest dziś łatwo coś zrobić. Taka legenda i nie oszukujmy się – niewyczerpalna maszynka do robienia pieniędzy, znajduje się w rękach korporacji Apple. To oni posiadają wyłączne prawa do nagrań grupy i tylko oni mogą nimi rozporządzać. Tym bardziej cieszy, że inicjatywa The Beatles Live! została zaakceptowana przez tego finansowego molocha.

Na czym ma polegać wspomniany projekt? Firma OVOW Productions za cel obrała sobie zebranie wszystkich możliwych materiałów, dotyczących występów The Beatles na żywo. Zarówno tych oficjalnych, jak i tych z prywatnych kolekcji. Z tego, co uda się zdobyć ma powstać największy film o historii koncertowej legendarnej czwórki z Liverpoolu. Jest o czym nakręcić takie dzieło, skoro muzycy przez okres swojego istnienia dali ćwierć tysiąca występów.

OVOW Productions zwraca się również z prośbą do wszystkich entuzjastów grupy, którzy kiedykolwiek byli na występie zespołu o pomoc, w zebraniu materiału źródłowego. Jeżeli posiadasz jakieś pamiątki związane z The Beatles, to odezwij się do nich, a staniesz się jednym z współtwórców być może największego dzieła o tej brytyjskiej grupie wszech czasów.

Nie ma więcej wpisów