Kate Nash wraca i to w zupełnie nowym stylu! Już niedługo premiera EP-ki Death Proof, a następnie trzeciego albumu Girl Talk. Wszystko okraszone słodkimi niespodziankami od artystki.

19 listopada swoją premierę będzie miała EP-ka Death Proof, z m.in. mrocznym halloweenowym kawałkiem Fri-End? i coverem All Day And All Of The Night The Kinks. Trzeci album zatytułowany Girl Talk zapowiadany jest na początek przyszłego roku. Przedsprzedaż rozpocznie się 20 listopada.

W związku z premierami PledgeMusic ma stać się strefą VIP dla fanów Kate. Jest to ukłon w kierunku słuchaczy, z którymi jak tłumaczy, czuje prawdziwą głęboką więź. Co tydzień będą ukazywać się wiadomości, zdjęci, czyli smaczki od Nash. Girl Talk zostanie wydana przez jej własną wytwórnię płytową Have 10p.

Kate Nash rezygnuje ze swojego dotychczasowego stylu określanego jako niekonwencjonalny i mądry liryzm. Zaczyna eksperymentować z punkiem i rockiem. Ten rok był dla mnie bardzo ważny i ambitny. Przelałam w tę płytę całe swoje serce, duszę, mózg, umysł, razem z wnętrznościami.– tak opowiada o rezultatach swojej pracy. Nash nagrywała nowe kawałki z producentem Tomem Billerem (znanym ze współpracy z takimi gwiazdami jak Kanye West, Fiona Apple, Elliot Smith) w Echo Park w Los Angeles. Kiedy patrzę na to z perspektywy czasu, było to coś w rodzaju niesamowitego snu. – mówiła o powstawaniu nowej muzyki w tej niezwykłej posiadłości.

Tracklista Death Proof EP:
1. Deathproof
2. Fri-End?
3. I Want A Boyfriend With A Car
4. All Day And All of The Night
5. May Queen

Nie ma więcej wpisów