Po fenomenalnym występie, jaki dali na tegorocznej edycji Coke Live Festival w Krakowie, wracają do naszego kraju. Mowa oczywiście o zespole Crystal Fighters. W zasadzie będzie to już czwarty koncert tej grupy w Polsce. Oprócz tegorocznego krakowskiego festiwalu, muzycy odwiedzili wcześniej Heineken Open’er Festival i Tauron Nowa Muzyka.

Do planowanego koncertu jest jednak jeszcze sporo czasu. Multinarodowa grupa pojawi się w warszawskim klubie Palladium dopiero 25 maja. Ceny biletów, jak zwykle bywa w takich sytuacjach, nie są jeszcze znane. Ostatnie dzieło Crystal Fighters to singiel Love Is All I Got, który nagrali razem z angielskim DJ i producentem Feed Me.

Zespół najprawdopodobniej szykuje się do promocji swojego drugiego albumu, który ma wyjść na początku przyszłego roku. Tak przynajmniej w wywiadzie dla nas zapowiedział jeden z członków zespołu Graham Dickson. Zdradził też, że kolejna trasa koncertowa będzie trwała wiecznie. Jeżeli tak, to jeden koncert w Polsce to stanowczo za mało! Czekamy na więcej.

Nie ma więcej wpisów