Diamonds to jak na razie jedyny oficjalny utwór promujący najnowsze wydawnictwo Rihanny. Wokalistka rodem z Barbadosu przedstawia nam kolejną wersję swojego singla. Kanye West postanowił pomóc koleżance z branży w promocji nadchodzącego krążka i dorzucił coś od siebie…

Kanye przewodzi przez znaczną część utworu. W jego zwrotkach znalazło się zapożyczenie z utworu otwierającego program The Fresh Prince of Bel-Air, czy nawiązanie do Illuminati, na temat którego powstało już wiele plotek sugerujących, jakoby West miał należeć do tajemniczej organizacji iluminatów.
Raper odniósł się również do utworu pt. Us autorstwa Lila Reese’a – nowego artysty Def Jam Records.

Oficjalny remix utworu Diamonds to nie pierwszy raz, kiedy para Kanye West – Rihanna współpracuje ze sobą. Dwójka artystów miała już okazję spotkać się przy Run This Town Jay’a-Z oraz All of the Lights z ostatniej płyty solowej Kanyego.

Do premiery Unapologetic – siódmego albumu studyjnego Barbadoski – nie pozostało zbyt wiele czasu. Krążek ujrzy światło dzienne 19 listopada. W Polsce pojawi się dzień później. Płytę promuje trasa 777, którą piosenkarka rozpoczęła 14 listopada. Rihanna w ciągu siedmiu dni odwiedzi 7 miast i zagra dla 777 fanów.

Remix przebił oryginał? Oceńcie sami:

Nie ma więcej wpisów