Mikey Maramag pochodzi z San Francisco i nagrywa pod pseudonimem Blackbrid Blackbird, który reprezentuje unikalny i niepowtarzalny styl electrofolku. Jego najnowsza EP-ka, zatytułowana Boracay Planet, ukazała się w październiku tego roku. Materiał zawiera 7 utworów, wśród których znajdziemy także remiksy amerykańskiego wirtuoza muzyki basowej – Grenier (DJ G) oraz artysty Distal. Najnowszym singlem, który promuje to wydawnictwo, jest utwór zatytułowany It’s a War, dostępny również w zremiksowanej wersji przez wspomnianego amerykańskiego muzyka. Posłuchajcie oryginalnej wersji tego utworu poniżej:

Wspomnianą EP-kę Boracay Planet można zamówić w atrakcyjnych ofertach dla kolekcjonerów. Wytwórnia Lavish Habits proponuje różne wariacje: CD z origami, limitowaną edycję na winylu (2xLP, 500 sztuk) z origami oraz specjalną paczkę, która zawiera CD, winyl, origami, koszulkę oraz plakat.

Warto przypomnieć również o tym, że Blackbird Blackbird już w ten weekend (24 listopada) odwiedzi Polskę. Artysta wystąpi w ramach festiwalu Ars Cameralis, w Chorzowie. Koncert odbędzie się w klubie Szuflada 15, a na scenie pojawią się również Slow Magic oraz Giraffage.

Nie ma więcej wpisów