Wszyscy fani afrykańskiego zespołu Die Antwoord już niedługo będą mieli okazję kupić sobie niezwykły gadżet. W środę ruszy specjalna aukcja plakatu z podpisami artystów.

Ninja i Yo-Landi Vi$$er złożyli swoje autografy na plakacie przy okazji swojego występu w poznańskiej Strefie Kibica, który odbył się w ramach turnieju Euro 2012. Jest to jedna z 1111 pamiątek, które spółka EURO Poznań 2012 wystawi na portalu aukcyjnym Allegro. W ten sposób władze miasta chcą oddać wszystkie pamiątki, które udało się zgromadzić przy okazji tej imprezy.

Aukcja plakatu z podpisami Afrykanów, podobnie jak większości przedmiotów, rozpocznie się dokładnie o godzinie 12:00. Cena wywoławcza to tylko 1 PLN.

Warto powalczyć, bo całkowity dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na poznańskie Centrum Wspierania Rodzin „Swoboda”. Także jeżeli podobał Wam się poznański koncert Die Antwoord, to w środowe południe musicie odwiedzić profil Poznań Po Euro. Dodajmy, że zwycięzca otrzyma specjalny certyfikat, który potwierdzi autentyczność każdego wylicytowanego przedmiotu.

Nie ma więcej wpisów