Doczekaliśmy się oficjalnego, 34-minutowego skrótu festiwalu Tauron Nowa Muzyka 2012. Znajdziecie w nim wywiady z wybranymi artystami, festiwalowiczami, a także swego rodzaju falshbacki z najważniejszych koncertów.

Muzyka, którą tworzą ludzie, stanowi swego rodzaju uniwersalny język dla wszystkich. Nie musisz posługiwać się tu cechami, dźwiękami charakterystycznymi dla np. języka niemieckiego, angielskiego, japońskiego. Muzyka jest uniwersalnym językiem. To ona ma moc jednoczenia ludzi, nawet jeżeli dzieje się to tylko na poziomie podstawowym…

Ta wypowiedź należy do chyba najbardziej enigmatycznego artysty na scenie muzyki elektronicznej: Eskmo. W materiale znajduje się mnóstwo takich perełek, m.in Fuck Buttons, Gang Gang Dance czy Marka Mosia (Aukso Orkiestra).

Po ponad dwumiesięcznej ciszy, fantastycznie jest sobie przypomnieć te emocje, łzy i dźwięki, z którymi po festiwalu budziliśmy się codziennie, nie wierząc, że to tak szybko minęło. Nie pozostaje nam nic innego, tylko życzyć Wam miłego seansu!

Nie ma więcej wpisów