Stęskniliście się za Kate Nash? Niedawno pisaliśmy o premierze jej najnowszej EP-ki zatytułowanej Death Proof, a teraz możemy już obejrzeć promujący ją teledysk do tytułowego nagrania.

Wyreżyserowany przez Arama Rappaporta klip jest swoistym hołdem złożonym Quentinie Tarantino. To właśnie jego filmem Grindhouse: Death Proof oraz horrorem Freaks Brytyjka inspirowała się pisząc utwór, a później tworząc video. Chciałam, by Death Proof miało poczucie Tarantino – mówi Nash. Ale  kocham też film Freaks, tak wiele inspiracji z nich pochodzi, jak również ze starych zdjęć Bettie Page, podróży, osób cyrkowych i pokazów – dodaje.

Trzeba przyznać, że różni się on nieco od tych, do których przyzwyczaiła nas artystka. Jest niebanalny, miejscami nawet przerażający, a smaczku z pewnością dodają mu zwracające uwagę, krwistoczerwone usta Kate.

Dyskografię pochodzącej z Harrow wokalistki zamyka wydany w kwietniu 2010r. krążek My Best Friend Is You, który okazał się dużym sukcesem na Wyspach, docierając do 1. miejsca brytyjskiej listy sprzedaży.

Nie ma więcej wpisów