Smutna informacja pojawiła się w internecie. 5. edycja Burn Selector Festival nie odbędzie się w dawnej stolicy Polski, czyli Krakowie. Gdzie w takim razie się przeniesie?

Tego jeszcze niestety nie wiadomo. Organizator festiwalu, czyli firma Alter Art poinformowała tylko na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, że Selector 2013 się odbędzie. Niedługo mamy poznać pierwsze szczegółu dotyczące 5. odsłony tej imprezy: datę, no i oczywiście lokalizację.

Przypomnijmy, Burn Selector Festival odbywał się w Krakowie od początku swojego istnienia, czyli od 2009 roku. W przeciągu tych czterech lat na jego scenach wystąpili: Röyksopp, Katy B, Faithless, Calvin Harris, La Roux, Crystal Castles, a ostatnio Magnetic Man, Miike Snow i Chase and Status. Dodajmy, że to nie jedyna impreza firmy Alter Art, która odbywała się w Krakowie. Oprócz BSF w tym mieście odbywa się Coke Live Festival. Ta impreza, jak powiedział podczas jej ostatniej edycji Mikołaj Ziółkowski, z Krakowa się nie wyniesie.

Trwają oczywiście spekulacje dotyczące nowej lokalizacji. W komentarzach poniżej postu z informacją, zrozpaczeni fani chcą, aby BSF odbył się w przyszłym roku w Katowicach lub na północy kraju. Być może impreza zostanie przeniesiona do Poznania, który od wielu lat jest pomijany przez duże imprezy muzyczne, a był bohaterem spotu reklamowego BSF 2012.

Jak było na tegorocznej edycji? To możecie sobie przypomnieć czytając naszą relację: dzień 1, dzień 2.

Nie ma więcej wpisów