Czwartek to był wyjątkowy dzień dla polskich fanów Gossip. Zespół, ku uciesze naszego muzycznego społeczeństwa, przyjechał do Warszawy i zagrał widowiskowy koncert. Jednak to nie wszystko, co przygotowała Beth Ditto tej jesieni.

W maju ukazał się piąty studyjny album zespołu – A Joyful Noise ze znanymi już dobrze hitami Perfect World Move In The Right Direction. Gdy zdążyliśmy się osłuchać z płytą i wybrać swoje ulubione utwory, Gossip dostarcza nam kolejną dawkę muzyki. Tym razem są to remiksy kawałków z majowego albumu – specjalnie dla tych, którzy pragnęli usłyszeć A Joyful Noise w jeszcze bardziej energetycznych wersjach.

Płyta nazwana jest A Joyful Noise RMX EP, a twórcami remiksów są m.in. Scissor Sisters, Peter Rauhofer, Junior Vasquez, czy Wankelmut. Zwłaszcza ten ostatni zyskał niedawno popularność dzięki swojej wersji  One Day/Reckoning Song Asafa Avidana. EP-ka zawiera 9 utworów, z których każdy zachęca do tańca i niekończącej się zabawy przez całą noc. Poniżej możecie posłuchać wspomnianego wcześniej i zremiksowanego Perfect World.

Tracklista:
1. Get A Job (Wankelmut Rmx)
2. Move In The Right Direction (Seamus Haji Club Rmx)
3. Perfect World (RAC Rmx)
4. Move In The Right Direction (Gossip VS Kaz James Rmx)
5. Get A Job (Peter Rauhofer Rmx)
6. Perfect World (Playgroup Nude Rmx)
7. Get A Job (Scissor Sisters Remix)
8. Get Lost (Junior Vasquez Rmx)
9. Perfect World (Seamus Haji Club Rmx)

Nie ma więcej wpisów