Czyżby Prince poznał receptę na długowieczność? Trzeba przyznać, że 54-letnia legenda trzyma się świetnie i po niemal 35 latach na scenie jest nadal w genialnej formie artystycznej. Można się o tym przekonać, oglądając jego najnowszy teledysk do utworu Rock N Roll Love Affair, który w ostatnich dniach został opublikowany na oficjalnym kanale YouTube muzyka. Samo pojawienie się video w tym medium jest dosyć ciekawe. Prince bowiem przez wiele lat opierał się tej formie prezentowania swojej twórczości.

Pierwszy, po trzech latach klip artysty został nakręcony w studiu Paisley Park w jego rodzinnym mieście – Minneapolis. Na planie towarzyszyły mu: jego protegowana – Andy Allo, która właśnie wydała swój własny album Superconductor, a także perkusistka Hannah Ford i basistka Ida Nielsen.

Kilka tygodni temu kawałek trafił do stacji radiowych, Prince wykonał go również na żywo w programie Jimmy’ego Kimmela. W tym tygodniu natomiast ukazał się nakładem szwajcarskiej wytwórni Purple Music w formie singla. Wydawnictwo zawiera zarówno oryginalną, jak i radiową wersję, a także dwa remiksy, za którymi stoi Jamie Lewis.

Nie ma więcej wpisów