Iron Maiden to niewątpliwie legenda heavy metalu. Sprzedali prawie 90 milionów albumów i zagrali około 2000 koncertów w 58 krajach. 3 i 4 lipca 2013 roku to dwa dni, które będą okazją dla fanów, żeby zobaczyć grupę po raz kolejny w naszym kraju. Pierwszy występ odbędzie się w Atlas Arena w Łodzi, drugi w Ergo Arena w Gdańsku. Oba show Brytyjczyków, odbędą się w ramach trasy Maiden England. Całe to przedsięwzięcie to trzeci rozdział History of Iron Maiden, czyli tras powiązanych z konkretnymi wydawnictwami DVD. Pierwsza z 2005 po wydaniu The Early Days i tournée o tym samym tytule. Kolejna – Somewhere Back In Time World Tour odbyta 3 lata temu, po wydaniu Live After Heath. Teraz przyszedł czas na Maiden England, trasę która ma być repliką Seven Son Tour z 1986 roku.

Lider i wokalista Iron Maiden – Bruce Dickinson komentując występy w Polsce stwierdził: Nie graliśmy w Łodzi i w Gdańsku od czasu „Somewhere In Time tour” w 1986 roku, zatem naprawdę nie możemy doczekać się ponownego spotkania z fanami w tych miastach. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie zaktualizować i udoskonalić oryginalną produkcję z 1988 na potrzeby Maiden England. Będziemy dodawać nowe, fantastyczne efekty świetlne, scenografię, różne wcielenia Eddiego, mnóstwo efektów pirotechnicznych i wiele innych, równie ekscytujących fanów rzeczy.

Bilety do regularnej sprzedaży trafią 1 grudnia, natomiast ekskluzywna przedsprzedaż dla członków fan clubu ruszy 2 dni wcześniej.

Ceny biletów:
198 PLN – płyta
165/187/198 PLN – trybuny
242 PLN – golden circle
330 PLN – golden circle early entrance
187 PLN – osoby niepełnosprawne

Nie ma więcej wpisów