OFF Festival Club to rozgrzewka przed właściwym OFF Festivalem, który na stałe wpisał się już w letni rozkład festiwalowy naszego kraju. Jako że od sierpnia do sierpnia mija rok, a to dość sporo czasu, Artur Rojek postanowił urządzić imprezę, która pozwoli przeczekać te dwanaście miesięcy. Choć klubowa wprawka trwa tylko jeden dzień, nie oznacza to wcale, że jest gorsza. Do tej pory można było na niej usłyszeć równie zróżnicowanych artystów, co w Dolinie Trzech Stawów.

Tak samo jak w czterodniowej (wraz z beforem) wersji OFFa, można się spodziewać bardzo miłych i ciekawych niespodzianek. Najczęściej w postaci artystów, którzy nasz kraj odwiedzą po raz pierwszy. To również jedna z cech wyróżniających OFF jak i OFF Club. Jednak Artur Rojek chce pokazać, że katowicki festiwal to nie tylko muzyka, i tak w ubiegłorocznej edycji, która odbyła się w Katowicach, mieliśmy do czynienia z nastawieniem na muzykę filmową graną na żywo.

W tym roku OFF Festival Club trwa jeden dzień, a jego gwiazdą będzie francuskie DAT Politics. Legenda sceny electro, która słynie z niepowtarzalnych, niewyobrażalnie energetycznych koncertów, będących jeszcze bardziej wychwalanymi niż sam zespół. Możemy się spodziewać mieszanki turbo popu i niczym nie stłamszonej, dzikiej energii.

 

Kiedy: 02.12 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Café Kulturalna (ul. Plac Defilad 1)
Start: godz.
Wstęp:
35/45PLN

Nie ma więcej wpisów