MW oraz LV tworzą rzekomo projekt, który nosi nazwę Lovelier Other. Te tajemnicze inicjały nie wnoszą niczego do naszej świadomości, jednak tylko takie informacje zawiera oficjalny facebookowy profil duetu. Żadna inna strona internetowa nie uraczy nas niczym więcej, jak jedynie tajemniczymi, mglistymi zdjęciami i co najważniejsze – debiutanckim utworem projektu, którego nazwa pojawiła się w sieci już kilka miesięcy temu.

Utwór nosi nazwę Leave This Behind i tagowany jest jako cholernie dobra muzyka pop. Nagranie cechuje się jedwabiście gładkim wokalem, który prowadzi nas przez cały utwór w klimatycznym akompaniamencie wyobrażonej baśni. Osobiście, podczas odsłuchu, udaje mi się przywołać wiele obrazów związanych m.in. z obecną porą roku. Spróbujcie, przesłuchajcie tego utworu poniżej:

Zachęcam również do śledzenia tego projektu. Pod wspomnianą nazwą można śledzić konto na platformie SoundCloud oraz facebookowy profil, który na ten moment posiada zaledwie ponad 100 fanów. Niewiele obecnie ujawniono, podzielono się jednym utworem, jednak ta twórczość zapowiada się naprawdę ciekawie.

Nie ma więcej wpisów