Music of the Future – po sukcesach imprez z asami światowej elektroniki jak Joy Orbison czy Rosca, łączy siły z Pigeon Promotions (organizatorzy imprez z Deadboyem czy Jamesem Blake’iem), by zaprezentować warszawskim klubowiczom kolejną sensację z Chicago – DJ-a Rashad i DJ-a Spinn.

Po doskonale przyjętych występach w Polsce na festiwalach Unsound i Tauron (DJ Spinn solo), duet odpowiedzialny za kolejne produkcje z kręgu getto house, a konkretnie odmian juke i footwork, wraca do Polski, by zagrać swój set DJ-ski.

Reprezentanci Lit City Trax / Teklife / Planet Mu wprowadzą na parkiet klubu 1500m2 zbasowane dźwięki house’u w rytmie 160 BPM już w sobotę, 1 grudnia 2012.

DJ Rashad i DJ Spinn od lat tworzą największe hity tego gatunku, a ich sety są w stanie wytrwać tylko najmocniejsi, bo DJ-e nie pozwalają zatrzymać się nawet na sekundę. Ich edity światowych hitów i klasyków, przerobione na juke, idealnie wpasowują się w atmosferę klubową, przybliżając tańczącym tę nową odmianę muzyki. I oby stało się tak jak na tegorocznym Turonie, gdy to występ DJ-a Spinn został uznany przez wielu za jeden z najlepszych występów całego festiwalu. Oczekujemy kolejnego legendarnego seta – oczekujemy esencji chicagowskiego house’u prosto do Warszawy.

Dodajmy, że na dokładkę – jako support – mamy zacną reprezentację polskiej niezależnej sceny tanecznej. Wystąpią m.in. Buszkers i Jonkpa z niezawodnej JuNouMi Crew.

Kiedy: 1.12 (sobota)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia (ul. Solec 18)
Start: godz. 22:00
Wstęp: 20 PLN

Nie ma więcej wpisów