Niewątpliwie tegoroczna edycja festiwalu Tauron Nowa Muzyka była jedną z najlepszych, jakie się odbyły. Festiwal, atmosfera, przede wszystkim same występy – wszystko to wywierało takie wrażenie, że trzy miesiące po zakończeniu imprezy wciąż można ją wspominać z nutką tęsknoty w głosie. Dla osób, które nie mogą zapomnieć o sierpniowych emocjach organizatorzy przygotowali specjalne, oficjalne afterparty w katowickim Jazz Club Hipnoza. Nie będzie to jednak kolejna nudna impreza – z podrzędnymi DJ-ami i sztywną atmosferą – z bardzo prostej przyczyny – do Katowic wróci bowiem jedna z gwiazd TNM, której występ był według wielu punktem kulminacyjnym festiwalu.

Lucy po raz kolejny pojawi się w Polsce, tym razem ze swoim hipnotycznym DJ setem. Ci, którzy mieli okazję podziwiać Włocha w sierpniu, nie będą długo zastanawiali się nad decyzją. Jego eksperymentalne, porywające występy sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkim i daje ponieść się fascynującym dźwiękom.

Nie jest to jednak jedyna niespodzianka. Obok Lucy’ego, w Hipnozie zaprezentuje się również mistrz atmosferycznych, niepokojących brzmień, które w połączeniu z potężnym basem potrafią wgnieść słuchacza w parkiet. Mowa oczywiście o Andym Stott, który miesiąc temu wrócił z nowym albumem Luxury Problems i z pewnością pokaże w Katowicach wiele świeżego materiału.

Tak mocno elektronicznie dawno już na Śląsku nie było – tym bardziej warto wybrać się 30 listopada do Hipnozy i przeżyć kolejną dawkę nieprzewidywalnej i bezkompromisowej energii.

Kiedy: 30.11 (piątek)
Gdzie: Katowice, Jazz Club Hipnoza (Plac Sejmu Śląskiego 2)
Start: godz. 20:30
Wstęp: przedsprzedaż – 25 zł / w dniu koncertu – 30 zł

Nie ma więcej wpisów