O siostrach Haim niewiele można znaleźć informacji – są dopiero u progu kariery i miejmy nadzieję, że będzie jeszcze o nich głośno. Serwują nam kawał dobrej muzyki prosto ze słonecznej Kalifornii, skąd pochodzą. Trzeba jeszcze pamiętać, że Haim to nie tylko siostry, ale jeszcze ich przyjaciel Dash Hutton, który gra na perkusji i samodzielnie wydał też własną EP-kę After Everything. Latem zespół wspierał Mumford & Sons na niektórych występach, a w grudniu pojawia się jako support na koncertach Florence and The Machine.

Słuchałam tych trzech dziewczyn przez całe lato. Nie mogę dłużej ich ukrywać przed Wami – takie słowa można wyczytać na Twitterze Katy Perry, która oszalała na punkcie Haim. Muzyka była z nimi od zawsze – z rodzicami założyły zespół Rockinhaim, a będąc dziećmi mogły godzinami słuchać radia, naciskając w kółko play i pause, dopóki nie nauczyły się każdego pojedynczego akordu i słowa w piosence.

Po wydaniu EP-ki Forever siostry Haim postanowiły nie spocząć na laurach i już teraz serwują nam ciekawe video do utworu Don’t Save Me, które po zaledwie trzech dniach ma już ponad 250 tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube. Reżyserem klipu jest Austin Peters, który już wcześniej stworzył teledysk do utworu Forever sióstr Haim. W Don’t Save Me motywem przewodnim jest koszykówka, ale spokojnie – klip spodoba się nie tylko fanom sportów drużynowych.

Nie ma więcej wpisów