Karolina Kozak 5 marca 2012 roku wydała drugi w swojej w karierze album Homemade. Melancholijny, pełen ulotnego piękna. Chwytliwy, ale nieoczywisty. Tryskam optymizmem, nie szukam dziury w całym, a kiedy zdarzy mi się jakaś porażka w życiu, tłumaczę sobie, że tak musiało być właśnie po to, by za chwilę zdarzyło się coś innego, dobrego. Moje życie na co dzień tak wygląda, więc potrzebuję je zbalansować – i tę równowagę znajduję właśnie w muzyce. Jak sama o albumie mówi, ma wrażenie, że przy tej płycie wszystko, co sobie wymarzymy, po prostu się zdarza. Trudno nie przyznać jej racji, wsłuchując się w kolejne piosenki na krążku. Materiał, który prezentuje nam Karolina przepełniony jest dojrzałością, przy czym nie brak mu świeżości.

Karolinę Kozak znamy z grupy dr.no, z którą w 2004 roku wydała płytę Almost Done. Pracowała także w MTV Polska, a na falach radiowej Trójki prowadziła autorską audycję muzyczną Bez etykiety. Ponadto na swoim koncie ma współpracę ze Smolikiem oraz z formacją Silver Rocket. Od początku września jej głos można również usłyszeć w każdy wtorek na antenie radia PIN, w którym prowadzi audycję Fonobłyski. Jej debiutancki album – Tak zwyczajny dzień – ukazał się w 2007 roku, a promował go kawałek – Razem zestarzejmy się.

Karolina to zawsze uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do świata wokalistka. Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na jej najbliższe koncerty, podczas których wraz z zespołem zaprezentuje materiał z najnowszej płyty.

Kiedy: 5.12 (środa)
Gdzie: Warszawa, klub Sen Pszczoły (ul. Inżynierska 3)
Wstęp: 25/30PLN

Kiedy: 8.12 (sobota)
Gdzie: Łódź, klub Scenografia (ul. Zachodnia 81/83)
Wstęp: 25PLN

Nie ma więcej wpisów