Jonny Pierce większości znany jako wokalista The Drums, nagrał ze swoim zespołem dwa studyjne albumy. Jednak ostatnio Pierce zapragnął indywidualności i postanowił pokazać się słuchaczom z trochę innej strony. Frontman ogłosił, że planuje wydać swój debiutancki solowy album. Co więcej, chce wziąć sprawy w swoje ręce i od początku do końca napisać, nagrać i wyprodukować go samemu. Na razie znanych jest niewiele informacji odnośnie nowego wydawnictwa, jednak w jednym z wywiadów Pierce uchylił rąbka tajemnicy.

O swoim solowym debiucie mówi tak: Niektórzy mogą stwierdzić, że obnażanie swojej duszy w taki sposób, w jaki ja to robię może być dziwne. Chciałem zrobić coś co ujawni to, kim jestem jeszcze bardziej niż to, co dotąd zrobiłem z The Drums. Chce dogodzić sobie tym albumem tak jak to tylko możliwe. To jest pop zrobiony w sposób w jaki wydaje mi się, że powinien być robiony.

Solowy album wokalisty The Drums ukaże się już na początku przyszłego roku. Jednak już teraz możemy usłyszeć jego przedsmak. Niedawno w sieci pojawił się pierwszy kawałek z nadchodzącej płyty. Utwór zatytułowany I Didn’t Realise to niezwykle zaskakujący i hipnotyczny, synthpopowy numer. Sprawdźcie zresztą sami, jaką drogę na swój solowy debiut wybrał Johnny Pierce.

Nie ma więcej wpisów