Gdyby rok 2012 miał się skończyć dzisiaj, Charli XCX mogłaby być z niego zadowolona. Zaczynając od jej Stay Away, You’re The One, Nuclear Seasons, czy w końcu wspólnej trasy razem z Coldplay, Charli powoli staje się gwiazdą rozpoznawalną na całym świecie.

Teraz ta młoda wokalistka prezentuje nam klip do utworu pt. Cloud Aura, który nagrała wspólnie z amerykańską raperką Brooke Candy. Ich style kontrastują ze sobą w każdej kolejnej linijce tekstu, który opowiada o zagubionej miłości, natomiast obraz jest istnym rollercoasterem emocji. Przy tworzeniu klipu wykorzystane zostały zdjęcia m.in. z filmu Carrie Briana De Palmy i telewizyjnego reality show pt. The Hills.

Produkcją muzyczną zajął się J£zus Million , a reżyserią klipu Ryan Andrews.

Cloud Aura jest utworem z mixtape’u Super Ultra. Ta piosenka jest dla mnie bardzo ważna, ponieważ tak naprawdę jest to moja jedyna porządna współpraca z innym artystą. Zaprosiłam Brooke Candy do wspólnego nagrania, bo jej głos pasował idealnie do mojej koncepcji. – opowiada Charli.

Dorobek artystki póki co bazuje na samych singlach. Premiery jej debiutanckiego albumu możemy spodziewać się w lutym przyszłego roku.

 

Nie ma więcej wpisów