Angel Haze chyba nikomu przedstawiać już nie trzeba. Nie bez powodu to jedno z najbardziej elektryzujących nazwisk ostatnich miesięcy. Tej młodej, utalentowanej raperce udało się w krótkim czasie szturmem podbić Internet, a miesiąc temu ukazał się, już czwarty na jej koncie, mixtape zatytułowany Classick. Szczere, niosące przesłanie teksty w połączeniu z szybkim rapowaniem i dobrym flow znalazły uznanie nie tylko w hip-hopowym środowisku. Teraz Haze podjęła współpracę z londyńskim kwartetem Rudimental (popularność przyniósł im utwór Feel The Love, nagrany z Johnem Newmanem).

Hell Could Freeze nie da się zakwalifikować do jednego gatunku, to niesamowita mieszanka hip-hopu, house i brzmień soulful. Utwór opiera się głównie na pełnym emocji wokalu Haze, który doskonale współgra z fortepianem i chórkami Brytyjczyków. Opowiada on o desperackich próbach zatrzymania rozpadających się relacji.

Raperka konsekwentnie trzyma się wypracowanego stylu, nie ukrywając przy tym swojej buntowniczej natury. Warto dodać, że niedawno podpisała kontrakt z Universal Republic Record, więc jej debiutancki LP jest tylko kwestią czasu.

Nie ma więcej wpisów